SDNT1608X473J4150HTF
MFR.Part #
SDNT1608X473J4150HTF
JLCPCB Part #
C95951
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 0.8mm 0.8mm 1.6mm 100mW 140uA 1mW/℃ 4150K 47kΩ ±3% ±5% 0603 NTC Thermistors ROHS