RCR875DNP-102K
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCR875DNP-102K
JLCPCB Part #
C879415
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1mH 2.72Ω 230mA Drum-core inductor ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS