CDRH3D23NP-150MC
MFR.Part #
CDRH3D23NP-150MC
JLCPCB Part #
C323529
Description
154mΩ 15uH 700mA 700mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 1515 Power Inductors ROHS