RCH654NP-121K
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH654NP-121K
JLCPCB Part #
C2639997
Package
Plugin,D=6mm
Description
120uH 390mA 770mΩ ±10% 插件,D=6mm Power Inductors ROHS