CDRH10D68RT125NP-102PC
MFR.Part #
CDRH10D68RT125NP-102PC
JLCPCB Part #
C2835873
Package
SMD,10.2x10.2mm
Description
1.253Ω 1mH 450mA 450mA ±25% SMD,10.2x10.2mm Power Inductors ROHS