RCR664DNP-330L
MFR.Part #
RCR664DNP-330L
JLCPCB Part #
C5846611
Package
Plugin,D=6mm
Description
210mΩ 33uH 780mA ±15% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS