CDRH8D38NP-101NC
MFR.Part #
CDRH8D38NP-101NC
JLCPCB Part #
C338765
Package
SMD,8x8mm
Description
1.05A 100uH 328mΩ 880mA ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS