CDRH125L125NP-5R1NC
MFR.Part #
CDRH125L125NP-5R1NC
JLCPCB Part #
C17249124
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
17.5mΩ 5.1uH 6.5A 7.2A AEC-Q200 ±30% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS