CLS8D28NP-6R8NC
MFR.Part #
CLS8D28NP-6R8NC
JLCPCB Part #
C2639779
Package
SMD-4P,8.7x8.7mm
Description
2.5A 55mΩ 6.8uH ±30% SMD-4P,8.7x8.7mm Power Inductors ROHS