CTCH654F-101K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCH654F-101K
JLCPCB Part #
C6491056
Package
Plugin,D=6mm
Description
100uH 420mA 680mΩ ±10% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS