CDR6D28MNNP-390NC
MFR.Part #
CDR6D28MNNP-390NC
JLCPCB Part #
C17305377
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
1.15A 335mΩ 39uH 900mA ±25% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS