CR75NP-391KC
MFR.Part #
CR75NP-391KC
JLCPCB Part #
C2455606
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.77Ω 360mA 390uH ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS