CDRH8D43RT125NP-101MC
MFR.Part #
CDRH8D43RT125NP-101MC
JLCPCB Part #
C2897808
Package
SMD,8.3x8.3mm
Description
1.1A 100uH 282mΩ 930mA ±20% SMD,8.3x8.3mm Power Inductors ROHS