CDRH5D16F/LDNP-4R7NC
MFR.Part #
CDRH5D16F/LDNP-4R7NC
JLCPCB Part #
C2455428
Package
SMD,5.2x5.2mm
Description
1.2A 1.2A 31mΩ 4.7uH ±25% SMD,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS