CTSCH110DF-560L
MFR.Part #
CTSCH110DF-560L
JLCPCB Part #
C6161420
Package
Plugin,D=10mm
Description
1.44A 110mΩ 56uH ±15% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS