CTSCH110DF-271L
MFR.Part #
CTSCH110DF-271L
JLCPCB Part #
C6145874
Package
Plugin,D=10mm
Description
270uH 360mΩ 670mA ±15% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS