RCR110DNP-221L
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCR110DNP-221L
JLCPCB Part #
C7277071
Package
Plugin,D=10mm
Description
220uH 290mΩ 740mA ±15% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS