RCR110DNP-821L
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCR110DNP-821L
JLCPCB Part #
C7039162
Package
Plugin,D=10mm
Description
1.3Ω 380mA 820uH ±15% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS