RCP1317NP-681L
MFR.Part #
RCP1317NP-681L
JLCPCB Part #
C2639451
Package
Plugin,D=13.5mm
Description
1.12A 1A 620mΩ 680uH ±15% 插件,D=13.5mm Power Inductors ROHS