CDRH2D18/HPNP-4R7NC
MFR.Part #
CDRH2D18/HPNP-4R7NC
JLCPCB Part #
C313051
Package
SMD
Description
1.2A 110mΩ 4.7uH SMD Power Inductors ROHS