CTVF-0-4R7L-20
MFR.Part #
CTVF-0-4R7L-20
JLCPCB Part #
C5580008
Package
Plugin,D=13.5mm
Description
16.4A 4.7uH 4mΩ ±15% 插件,D=13.5mm Power Inductors ROHS