CDRH125NP-5R8NC
MFR.Part #
CDRH125NP-5R8NC
JLCPCB Part #
C17273733
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
-20%~+30% 21mΩ 4.4A 5.8uH SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS