PT10-530HM
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PT10-530HM
JLCPCB Part #
C17603946
Package
Plugin,D=13.5mm
Description
10uH 20mΩ 4.9A ±15% Plugin,D=13.5mm Power Inductors