CDRH4D18NP-2R7NC
MFR.Part #
CDRH4D18NP-2R7NC
JLCPCB Part #
C17219117
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.28A 105mΩ 2.7uH ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS