RCH875NP-5R1M
MFR.Part #
RCH875NP-5R1M
JLCPCB Part #
C2454668
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
2.6A 21.2mΩ 4.1A 5.1uH ±20% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS