CTCH895F-390K
MFR.Part #
CTCH895F-390K
JLCPCB Part #
C7233991
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.4A 39uH 80mΩ ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS