RCH875NP-3R5M
MFR.Part #
RCH875NP-3R5M
JLCPCB Part #
C2454691
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
17.2mΩ 2.8A 3.5uH 4.7A ±20% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS