RCH855NP-472K
MFR.Part #
RCH855NP-472K
JLCPCB Part #
C7337621
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
120mA 23.9Ω 4.7mH 56mA ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS