CD54T125NP-150MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD54T125NP-150MC
JLCPCB Part #
C2599376
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.26A 1.26A 15uH 85mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS