RCH875NP-122K
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH875NP-122K
JLCPCB Part #
C6378580
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.2mH 160mA 240mA 4.04Ω ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS