LF2115BNP-103
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
LF2115BNP-103
JLCPCB Part #
C2984643
Package
DIP-4P,21x21mm
Description
10mH@1kHz 2 570mΩ DIP-4P,21x21mm Common Mode Filters ROHS