RCH895NP-682K
MFR.Part #
RCH895NP-682K
JLCPCB Part #
C6642106
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
110mA 13.2Ω 6.8mH 80mA ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS