CDRH2D18/HPNP-2R2NC
MFR.Part #
CDRH2D18/HPNP-2R2NC
JLCPCB Part #
C312973
Package
SMD,3x3mm
Description
1.6A 1.9A 2.2uH 48mΩ ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS