CDRH10D68RT125NP-4R7NC
MFR.Part #
CDRH10D68RT125NP-4R7NC
JLCPCB Part #
C2454787
Package
SMD,10.2x10.2mm
Description
4.7uH 7.15A 7.15A 7.9mΩ ±30% SMD,10.2x10.2mm Power Inductors ROHS