CR75NP-181KC
MFR.Part #
CR75NP-181KC
JLCPCB Part #
C2455573
Package
SMD,7.8x7mm
Description
180uH 510mA 710mΩ ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS