CLQ4D10NP-100NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CLQ4D10NP-100NC
JLCPCB Part #
C2455038
Package
SMD-4P,5.4x4.8mm
Description
10uH 305mΩ 660mA ±30% SMD-4P,5.4x4.8mm Power Inductors ROHS