CR54NP-7R6MC
MFR.Part #
CR54NP-7R6MC
JLCPCB Part #
C2638834
Package
SMD,5.8x5.3mm
Description
2.08A 62.4mΩ 7.6uH ±20% SMD,5.8x5.3mm Power Inductors ROHS