CDRH12D58/ANP-221MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH12D58/ANP-221MC
JLCPCB Part #
C2455034
Package
SMD,12x12mm
Description
220uH 362mΩ 800mA ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS