CDEP13D76T150NP-1R6MC-105
MFR.Part #
CDEP13D76T150NP-1R6MC-105
JLCPCB Part #
C2594380
Package
SMD-3P,13.5x13.5mm
Description
1.6uH 17.8A 2.6mΩ 25A AEC-Q200 ±20% SMD-3P,13.5x13.5mm Power Inductors ROHS