CR32NP-121KC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CR32NP-121KC
JLCPCB Part #
C2639376
Package
SMD-4P,3.8x3.5mm
Description
120uH 185mA 2.9Ω ±10% SMD-4P,3.8x3.5mm Power Inductors ROHS