CDR7D28MNNP-8R0NC
MFR.Part #
CDR7D28MNNP-8R0NC
JLCPCB Part #
C17554957
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
2.6A 2.6A 50mΩ 8uH ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS