CR32NP-1R2MC
MFR.Part #
CR32NP-1R2MC
JLCPCB Part #
C2639371
Package
SMD-4P,3.8x3.5mm
Description
1.2uH 1.7A 78mΩ ±20% SMD-4P,3.8x3.5mm Power Inductors ROHS