CR32NP-1R0MC
MFR.Part #
CR32NP-1R0MC
JLCPCB Part #
C2639372
Package
SMD-4P,3.8x3.5mm
Description
1uH 2.1A 72mΩ ±20% SMD-4P,3.8x3.5mm Power Inductors ROHS