CR32NP-101KC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CR32NP-101KC
JLCPCB Part #
C2639375
Package
SMD-4P,3.8x3.5mm
Description
100uH 2.2Ω 220mA ±10% SMD-4P,3.8x3.5mm Power Inductors ROHS