CR32NP-470KC
MFR.Part #
CR32NP-470KC
JLCPCB Part #
C6537969
Package
SMD-4P,3.8x3.5mm
Description
330mA 47uH 970mΩ ±10% SMD-4P,3.8x3.5mm Power Inductors ROHS