CEP125NP-2R5MC
MFR.Part #
CEP125NP-2R5MC
JLCPCB Part #
C2639802
Package
SMD-3P,12.5x12.5mm
Description
10A 10A 2.5uH 2.8mΩ ±20% SMD-3P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS