CEP125NP-1R5MC
MFR.Part #
CEP125NP-1R5MC
JLCPCB Part #
C2639728
Package
SMD-3P,12.5x12.5mm
Description
1.5uH 14A 14A 2.1mΩ ±20% SMD-3P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS