CDRR75NP-6R8MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRR75NP-6R8MC
JLCPCB Part #
C17345185
Package
SMD,6.9x6.9mm
Description
1.46A 2.55A 43mΩ 6.8uH ±20% SMD,6.9x6.9mm Power Inductors ROHS