CDR105NP-330MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDR105NP-330MC
JLCPCB Part #
C2455072
Package
SMD,10x9.2mm
Description
-15%~+20% 1.39A 120mΩ 33uH SMD,10x9.2mm Power Inductors ROHS