LF1290NP-102
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
LF1290NP-102
JLCPCB Part #
C2442222
Package
Plugin
Description
1mH 2 350mΩ 650mA 插件 Common Mode Filters ROHS